top of page

Екскурсійні маршрути

ужгород

Екскурсія до Ужгорода:                                                                          

Маршрут екскурсії :

----- Ужгородський замок (14ст.). Ужгород був першою фортецею, захопленої «угорцями» після переходу ними Карпат. В даний час в замку розташовується Закарпатський державний краєзнавчий музей. У 30 залах знаходяться більше 100 тис. Експонатів, серед яких рідкісна бронзова зброя, нумізматична колекція, предмети цехового ремесла, народні музичні інструменти, а також особливо цінні старовинні рукописні і перші друковані книги.

Ужгород
Ужгородский замок

---- Закарпатський музей народної архітектури та побуту - музей під відкритим небом загальною площею 4 га., Складається з архітектурних пам'яток старовинного Закарпатського села і зразків найдавніших і найбільш поширених видів народного прикладного мистецтва.

---- Хрестовоздвиженський собор (1644 г.), оформлений в стилі пізнього бароко.

---- Одна з не багатьох синагог України в мавританському стилі.

---- Музей - ресторан в гумористичному стилі «Деце у Нотаря»

Ужгород є центром переплетення множин різноманітних культур і архітектурних стилів. Минуле міста, його багата історія, величні замки, дивовижні музеї, старі затишні вулиці з будинками оригінальної архітектури, безліч пам'ятників не залишать Вас байдужим і Ви ще не раз захочете сюди приїхати.

У вартість екскурсій не входить плата за вхід в музеї та на інші платні території

Озеро Синевір 

Маршрут екскурсії:

---- Відвідування найбільшого високогірного озера на Закарпатті - за правом вважається візиткою України, - озеро Синевир. Воно утворилося 10 тисяч років тому, на висоті 989 метрів над рівнем моря. Площа водного простору 4-7 га, середня глибина 8-10 м, а найглибші місця можуть досягати 22 метрів. Панорама вразить вас красою і величчю. Вершини гір і підніжжя покриті віковими деревами ялин і ялиць, які опускають свої гілки прямо до води, а посередині водної гладі, немов зіницю блакитного ока, розташувався невеличкий острівець площею всього кілька метрів.

---- Оглядова екскурсія на крісельному підйомнику (оплачується окремо)

---- знайомство з ритуальним інструментом - віковою трембітою.

---- обід в старовинній дерев'яній «колибі» просякнуту духом Закарпаття, в якій ви знайдете повний асортимент національних страв.

озеро синевир
шипот

---- Зупинка на Воловецькому перевалі (висота 850м.)

----- Дегустація мінеральної води з природних джерел (хлоридно - гідрокарбонатна, кальцієво - магнієва) с.Сойми.

---- відвідування одного з найкрасивіших в Закарпатті водоспадів «Шепіт» (висота 14м.) С.Пилипець.

Мукачево.                                                                                                         ---- У Мукачівському замку «Паланок» Ви побачите відреставровану середньовічну фортифікаційну архітектуру, старовинні двори та галереї з виставками сучасної скульптури. До ваших послуг експозиції історичного музею, які займають понад 2500 кв. м. Тут експонуються рідкісні предмети кам'яного віку, мідно-бронзової доби, зброя та знаряддя із заліза тощо. Широко представлена ​​етнографія і побут жителів міста і Закарпаття. У картинній галереї музею експонуються полотна видатних живописців Закарпаття минулого століття, колекція ікон 16-19 ст., Розгорнута виставка сучасного живопису українських, угорських, польських майстрів пензля

 

ратуша Мукачево

Тільки тут ви зможете побачити виставку "Дерев'яні церкви Закарпаття", на якій представлено понад 50 картин. До ваших послуг художній салон, в якому Ви зможете придбати роботи живопису і вироби декоративно-прикладного мистецтва. На гарно обладнаних бастіонах, в затишних вуличках Вас пригостять кавою і прохолодними напоями.

---- Оглядова екскурсія по Мукачево, Ви пройдетеся по різноколірних вуличках, які нагадують казкове містечко. Побачите ратушу побудовану в 1904 р за проектом угорського архітектора Яноша Бабули, римсько-католицькому собор св.Мартіна (1904 г.), Собор Успіння Богородиці (1829 р) та інші архітектурні пам'ятки.

Замок Паланок
Дегустация Вина

Дегустація Вина                                                                                                 

Виноробний центр с.Бобовіще.

Під час цієї екскурсії досвідчені екскурсоводи розкажуть історію освіти підприємств, Ви зможете відвідати дегустаційні зали, ознайомитись з технологією виробництва вин і коньяків, а також дізнатися національні традиції виготовлення цих божественних напоїв. А по закінченню екскурсії Вам пропонується придбати продукцію, яка Вам сподобалася, вартість її набагато нижче, ніж в магазинах. Гордістю виноробства є десертне вино "Троянда Закарпаття" (20 років витримки) - виготовляють з Трамінель рожевого. Вино відрізняється вираженим ароматом троянди. Вино завоювало 8 золотих нагород (Місце проведення дегустації може зміниться - треба запитати у екскурсовода)

Купання в Чанах 

 

Вам запропонують купання у великих чавунних чанах, під якими горить вогонь.

Ємність чанів 1000 литров, нагрівають мінеральну воду до +40 - +45 градусів за Цельсієм. Такі ванни покращують діяльність опорно-рухового апарату і нервової системи.

Чи не звичайним є те, що традиційно ці купання проходять під відкритим небом, в чані може одночасно розміститися близько семи чоловік, в залежності від габаритів.

Чани розташовані не далеко від берега річки Турички. Тому, дуже зручно після гарячої мінеральної воду зануритися для контрасту в воду річки. Особливо сприятливо взимку, коли температура повітря опускається до -10 градусів за Цельсієм. При такому чергуванні температур йдуть радикуліт, ревматизм, остеохондроз ...

(Місце проведення дегустації може зміниться - треба запитати у екскурсовода)

Чаны
Берегово

Термальний бассейн

Возимо в термальні басейни в с.Косине або в с.Берегово (на ваш вибір).

Комплекс «Косіно» включає 4 басейни різної температури води (41, 32, 21 градус за Цельсієм), так само Комплекс саун (евкаліптова, трав'яна, римська, і традиційно російська).

У термальному комплексі в с.Берегово лише один басейн із термальною водою +38 градусів за Цельсієм.


Косино

Термальні джерела однакові в обох комплексах містять кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієві води високої мінералізації, які благотворно впливають на здоров'я людей з серцево-судинними недугами, варикозом, артритом, остеохондрозом. Допомагає вилікуватися від наслідків травм кісткової тканини, м'язів та сухожилля. Полегшує страждання від недуг нервової системи. Аналоги зустрічаються тільки на Камчатці та Сахалині, а також в Ісландії та Новій Зеландії.Поправляти та зміцнювати здоров'я можна без напруги та із задоволенням.

Косино
bottom of page